24 отзыва

Эра Металло Детекторов - EraMD

+380 показать номер
+380 показать номер

Quest X5 - успіх любить наполегливих!

Quest X5 - успіх любить наполегливих!
Вітання читачам та гостям нашого сайту! Історія розпочалася близько року тому! На той час Quest X5 - X10 були новинкою на ринку металлодетекторів. Заявлені показники від виробника це добре, але практичних адекватних відгуків ще не було... Новинка одним словом. Автор фото, звернувся з бажанням придбати найдешевшого з Квестів. Звісно сумніви були не лише у нього, а і у мене.. Самі розумієте, він НАЙДЕШЕВШИЙ у своєму сигменті! Чого від нього очікувати? Але все ж, металлодетектор був придбаний, протестований в магазинних умовах над талярами та золотими пластинками і поїхав підкорювати навколишні простори одного з населених пунктів.. Перші виходи були за КВЕСТОМ! простота у використані, не вибагливість, чіткість, стабільність при пошуках на городі серед купи сміття, але потім по правді кажучи зі слів власника - маленька котушка і як наслідок посередня глибина пошуку! Все ж початковий рівень!!! Чого від нього ще чекати? Але менше з тим, успіх любить наполегливих! Спочатку кожна знайдена монетка - це успіх! Далі апетити зростають! І кожен скарбошукач мріє все ж знайти справжній СКАРБ! Так, як автор приєднався до нашого хоббі уже в час коли нога пошуковця з мд ступала майже у всіх лісах, полях та лугах! Але інколи бувають от такі сюрпризи!
Так, думаю доцільно вважати, що маленька еліпсоїдна пошукова котушка, якою можна маневренно здійснювати пошук серед густої рослинності в лісі стала ключевою перевагою! Ось вона винагорода!
Ліс підвибитий добряче! Але успіх любить наполегливих! Любить тих, хто вірить та використовує найменшу можливість втілити свою віру в життя!
Далі після такої знахідки, щасливим володарем Quest X5 було придбано котушку Tiger 10x13" від одного з провідних виробників Mars MD і металлодетектор запрацював з новим потенціалом! Висловлюю щиру подяку скарбошукачу за фото! Усім успіху та побільше гарних цікавих знахідок! Придбати в один клік: Quest X5 Mars Tiger